02.12.2018 WARSZTATY „SKĄD SIĘ WZIĘŁY ZWYCZAJE ŚWIĄTECZNE”

Zapraszamy na warsztaty, podczas których dowiecie się skąd się wzięły zwyczaje świąteczne, zagracie w świąteczne gry, zrobicie własny kalendarz adwentowy i wieniec wigilijny.

Powoli zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Czas krzątania i przygotowywania, ubierania choinki, gotowania świątecznych dań, obdarowywania prezentami. Ale czy wiecie skąd się wzięły te wszystkie zwyczaje? Jeśli chcecie poznać ich historie, a przy okazji pobawić się z nami w rozwiązywanie świątecznych zagadek i poszukiwanie tajemniczych wskazówek oraz ukrytych przedmiotów, to serdecznie zapraszamy na nasze warsztaty. Na naszym spotkaniu wykonamy też kalendarze adwentowe, które wszystkie dzieci będą mogły wziąć do domu i wykorzystać podczas grudniowego oczekiwania na Święta. Zrobimy też wieńce wigilijne, którymi będziecie mogli ozdobić swoje świąteczne stoły. Jeśli lubicie wspólną zabawę, zagadki i ciekawe opowieści to serdecznie zapraszamy!

Na warsztaty zapraszamy całe rodziny: rodziców, dziadków, ciocie, wujków z dziećmi w wieku 5-9 lat.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona.
Jeśli chcielibyście zapisać się na warsztaty, to zapraszamy do zakładki „Wydarzenia”. Formularz do zapisu znajdziecie po kliknięciu w odpowiednie warsztaty.

Gdzie: Dom Kultury Rembertów, Al. Komandosów 8
Kiedy: niedziela, 2 grudnia, godz. 11.00-13.15

 

Warsztaty realizowane są w ramach projektu ”Rodzinne wędrówki przez tradycje świąteczne”, współfinansowanego ze środków m.st. Warszawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *