GRA PLANSZOWA

Ahoj! Udajcie się w pełen przygód i zabaw rejs po warszawskim odcinku Wisły. Będzie to bardzo nietypowy rejs, bo odbywany na papierowej planszy. 

„Ahoj Wisło! W rejs!“ to nadwiślańska planszówka rozrywkowo-edukacyjna skierowana przede wszystkim dla rodzin z dziećmi w wieku 5-9 lat, Do gry zapraszamy jednak wszystkich – dużych i małych, młodszych i starszych, mniej i bardziej zaawansowanych planszówkowiczów. 🙂

W grze planszowej „Ahoj Wisło! W rejs!” wcielicie się w role kapitanów i kapitanek rejsów po Wiśle. Startujecie przy Grubej Kaśce i płyniecie do mety przy moście Gdańskim, gdzie przywita Was neon MIŁO CIĘ WIDZIEĆ. Po drodze zwiedzicie najpiękniejsze miejsca nad Wisłą i odkryjecie nadwiślańską przyrodę. Będziecie plażować, piknikować, bawić się z innymi graczami i zdobywać punkty. Wygra osoba, która zbierze ich najwięcej!

Grę można pobrać bezpłatnie tutaj:

GRA PLANSZA (do połączenia z dwóch stron)

GRA INSTRUKCJA

GRA CAŁOŚĆ

Gra planszowa dostępna jest również  w wybranych urzędach dzielnic, punktach informacyjnych, a także w wielu miejscach usytuowanych nad Wisłą. Aktualną listę miejsc, w których można odebrać grę zobaczycie TUTAJ.