MAPA

Mapa Ahoj Wisło!” to zaproszenie do rodzinnych spacerów tropem nadwiślańskich atrakcji. 

Gdzie zagrać w siatkówkę plażową? Który most pozdrawia nas neonem „MIŁO CIĘ WIDZIEĆ”? Skąd najlepiej podziwiać nadwiślański świt? Co ważnego robi Gruba Kaśka? Gdzie w Warszawie ukrył się wieloryb? Dokąd prowadzi tajemniczy tunel w Arkadach Kubickiego? Gdzie poszaleć na pumptracku? Skąd najlepiej podglądać rodzinę bobrów? Na której plaży spotkasz warszawskiego plażowego? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań, a także mnóstwo ciekawostek historycznych o Warszawie oraz propozycje gier i zabaw dla małych i dużych spacerowiczów – to wszystko znajdziesz na mapie „Ahoj Wisło!”

Mapka skierowana jest przede wszystkim do rodzin z dziećmi, ale skorzystać z niej mogą wszyscy warszawiacy, którzy chcą lepiej poznać swoje miasto i szukają nietypowych sposobów na odkrywanie Warszawy. Na mapie zaznaczonych jest ponad 80 atrakcji, które zostały uzupełnione ciekawostkami i zadaniami dla rodzin. Znajdziesz na niej ważne punkty historyczne położone nad Wisłą, muzea, obiekty sportowe, punkty widokowe, dzikie tereny nadwiślańskie, a także plaże miejskie, przystanie promowe, parki i place zabaw. Z mapą „Ahoj Wisło!” nie zgubisz się w gąszczu atrakcji, jakie czekają na Ciebie w Dzielnicy Wisła!

Mapkę można pobrać bezpłatnie tutaj:

MAPA AHOJ WISŁO!

Wydrukowana mapka dostępna jest również  w wybranych urzędach dzielnic, punktach informacyjnych, a także w wielu miejscach usytuowanych nad Wisłą. Aktualną listę miejsc, w których można odebrać mapę zobaczycie TUTAJ.