AUTORKI PROJEKTU

JOANNA BARCZUK
Autorka projektu


Kulturoznawczyni, orientalistka, koordynatorka projektów kulturalnych dla dzieci i rodziców, podróżniczka. Miłośniczka rzek. Wisłę lubi najbardziej o poranku, gdy spaceruje pustymi bulwarami z widokiem na buzujące centrum Warszawy oraz spokojny, zielony prawy brzeg.

ANIA LIPIEC
Autorka projektu


Koordynatorka projektów społecznych, fotografka, przewodniczka i organizatorka gier miejskich. Prowadzi bloga o Warszawie, na którym pokazuje stolicę z mniej oczywistej strony. Jej ulubionym nadwiślańskim miejscem jest spacerowo-rowerowa ścieżka na praskim brzegu rzeki.

ANNA ŁADECKA Ilustratorka


Malarka i ilustratorka. Zajmuje się ilustracją książkową, prasową i sitodrukiem. Skończyła warszawską Akademię Sztuk Pięknych na Wydziale Malarstwa. Studiowała również na ESADMM w Marsylii. Lubi Warszawę na rowerze i pikniki z widokiem na Pragę.

Współpracują z nami:


Marta Szybis

Specjalistka ds. ochrony środowiska w jednym z państwowych instytutów badawczych, pasjonatka czystego powietrza oraz marzycielka o bezpiecznych kąpielach w Wiśle.Karol Madaj

Mieszkający nad Wisłą warszawiak. Jako entuzjasta pływania w otwartej wodzie, filmu Rejs" oraz planszówek, nie mógł sobie odmówić udziału w tym projekcie. Dodatkowym atutem jest doświadczenie w projektowaniu gier planszowych z Warszawą w tle, takich jak "Kolejka", "Letnisko", "111" czy "Stanisław Moniuszko".